SKYPE

Mūsu valodu skola piedāvā individuālās svešvalodu nodarbības (privātstundas) pa skype. Instalējiet bezmaksas skype programmu.

PROGRAMMA

Pasniedzējs jums sagatavos individuāli pielāgotu apmācības programmu.

APRĪKOJUMS

Viss, kas jums nepieciešams, ir dators,planšete vai viedtālrunis ar instalētu Skype programmu un videokameru.

KOMFORTS

Mācīties jūs varat no jebkuras jums ērtas vietas, kur ir pieejams internets - no mājām, no dārza, no pludmales, no darba vietas. 

 • Piedāvājam jums jaunu un mūsdienīgu valodas apguves iespēju, izmantojot skype. Pirms nodarbības jums pasniedzējs izsūtīs nepieciešamos mācību materiālus, un pēc tam ar jums individuāli vadīs nodarbību, izmantojot skype iespējas. Jums nebūs jāmēro ceļš uz nodarbību vietu, varēsiet ietaupīt laiku un norunāt mācību stundas jebkurā jums ērtā laikā.
 • Jums noteikti ir savi mērķi un motivācija kāpēc vēlaties apgūt svešvalodu. Mēs no savas puses darīsim visu, lai jūsu mērķi tiktu sasniegti un jūs būtu gandarīti par rezultātu.
 • Pasniedzējs jums izstrādās individuālu apmācības programmu, kas visvairāk atbilst jūsu vajadzībām. Jūs savā starpā saskaņosiet nodarbību grafiku, un jums ērtus laikus.

PIESAKI PIRMO NODARBĪBU


STANDARTA MĀCĪBU PROGRAMMAS

 • Vispārējs pamatzināšanu kurss - šis kurss jums būs piemērots, ja vēlaties apgūt valodu no pašiem pamatiem un jums nav priekšzināšanu. Kursa laikā jūs apgūsiet valodas un gramatikas pamatus, izmantosiet ikdienā visbiežāk izmantoto leksiku, un jau pavisam drīz varēsiet sākt praktiski izmantot jauniegūtās zināšanas. Ieteicamais nodarbību biežums: 2-3 reizes nedēļā pa 60 vai 90 minūtēm.
 • Sarunvalodas kurss - šis kurss jums būs piemērots, ja jums jau ir valodas pamatzināšanas. Nodarbību laikā jūs pārvarēsiet valodas barjeru, palielināsiet vārdu krājumu, iemācīsieties uztvert svešvalodu ar dzirdi, un praktiski iemācīsieties uztvert gramatikas nianses. Ieteicamais nodarbību biežums: 2-4 reizes nedēļā pa 90 minūtēm.
 • Valoda darbam un biznesam - šis kurss jums būs piemērots, ja jūs vispārīgi zināt valodu, bet gribat uzlabot lietišķo darījumu leksiku. Kursa laikā jūs apgūsiet lietišķo sarunvalodu, valodas nianses, kas tiek izmantotas darījumu saskarsmē, sarunājoties vai sarakstoties ar ārzemju kolēģiem, partneriem vai klientiem. Ieteicamais nodarbību biežums: 2-5 reizes nedēļā pa 60 vai 90 minūtēm.
 • Sagatavošanās valodas eksāmenam - šis kurss jums būs piemērots, ja jums nepieciešams nokārtot starptautiskos valodu eksāmenus vai vienkārši eksāmenus skolā vai augstskolā. Mūsu pasniedzēji zina nianses, kam jāpievērš uzmanība gatavojoties eksāmeniem, un palīdzēs jums viegli tikt ar to galā. Ieteicamais nodarbību biežums: 3-5 reizes nedēļā pa 60 vai 90 minūtēm.
 • Sagatavošanās darba intervijai svešvalodā - šis kurss jums būs piemērots, ja gatavojaties darba intervijai svešvalodā. Mūsu pasniedzēji praktiski ar jums izrunās iespējamos jautājumus, atbildes, izlabos kļūdas, ko pieļaujat, sniegs praktiskus ieteikumus. Rezultātā jūs jutīsieties par sevi pārliecinātāks un jums paaugstināsies izredzes sasniegt vajadzīgo rezultātu. Ieteicamais nodarbību biežums: 4-6 reizes nedēļā pa 60 vai 90 minūtēm.

PIESAKI PIRMO NODARBĪBU

CENAS

 • Angļu, krievu, vācu, latviešu valoda:
 • 60 minūtes 20 EUR
 • 90 minūtes 25 EUR


 • Franču, norvēģu, spāņu valoda:
 • 60 minūtes 25 EUR
 • 90 minūtes 30 EUR


Ja vēlaties apgūt valodu, kas nav minēta sarakstā, zvaniet vai rakstiet mums: 67227131, 27807575, skola@valodueksperts.lv


Skype nodarbību priekšrocības:

 • Jūs varat mācīties valodu neizejot no mājas, vasarnīcas, darba vietas. Jūs varat atrasties jebkurā pasaules valstī. Lai mācītos svešvalodu pa skype, jums ir vajadzīgs tikai dators, planšete vai viedtālrunis, interneta pieslēgums un skype programma.
 • Jūs varat izvēlēties sev piemērotu nodarbību laiku.
 • Jums nav jāpārtrauc mācības, ja jūs dodaties atvaļinājumā vai komandējumā.


Apmaksas noteikumi:

 •  Par nodarbībām var norēķināties ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā mūsu birojā.

PIESAKI PIRMO NODARBĪBU

Santa. Es "Valodu Eksperta" valodu skolā 9 mēnešus apguvu angļu valodu pa skype. Pirmā nodarbība likās samērā mulsinoša, jo nebija ierasta. Bet pēc pirmās reizes pieradu un šobrīd liekas, ka neko ērtāku nevaru iedomāties. Es pēc darba varu mierīgi braukt mājās, man nav jātērē laiks dodoties uz kādu noteiktu mācību vietu. Kursi pa skype notiek tāpat kā privātstundas. Mēs mācāmies tieši to, kas man ir nepieciešams, trenējam runāšanas prasmes, apgūstam gramatiku. Man angļu valoda nepieciešama darbam un vispārējai attīstībai. Tas, kas bija mācīts skolā, sen bija aizmirsts. Tāpēc valodu kursi pa skype 2x nedēļā priekš mana grafika un vajadzībām bija optimālākais variants. Šobrīd esmu paņēmusi vasaras brīvdienas. Bet no septembra atkal atsākšu mācības, lai neaizmirstas apgūtais un lai joprojām varu uzlabot savas zināšanas.
Andrejs. Mans darbs ir saistīts ar biežiem komandējumiem, tāpēc man nav ērti iet uz parastiem valodu kursiem pēc noteikta grafika. Kolēģis ieteica izmēģināt kursus pa skype. Tas izrādījās ļoti ērti. Man ir nepieciešama angļu valoda gan darba vajadzībām, gan arī ikdienas komunikācijai, kad atrodos ārvalstīs. Tā kā mūsdienās gandrīz visur ir pieejams internets, es varu pieslēgties nodarbībām no viesnīcas, kad atrodos komandējumos. Ļoti ērti ir tas, ka katru nākamo nodarbību var pielāgot man ērtā laikā, jo ņemot vērā manu darba grafiku, es nevaru apmeklēt nodarbības vienmēr vienā un tanī pašā laikā.

Ilze. Pa skype mācīties ir super. Es strādāju Norvēģijā un netieku uz vietējo valodu skolu, jo darba grafiks neļauj. Plus daudz vienkāršāk apgūt valodas pamatus, ja pasniedzējs ir latvietis. Daudz vienkāršāk var izskaidrot pašus pamatus.

Inga. Es dzīvoju un strādāju Francijā, tāpēc izlēmu apgūt franču valodu ar latviešu pasniedzēju. "Valodu Eksperts" valodu kursus pa skype man ieteica draudzene. Viņa man ieteica pasniedzēju. Es šobrīd apgūstu franču valodu jau pusgadu un jūtu labus rezultātus. Nodarbību laikā pasniedzēja liek man runāt. Mēs apgūstam ikdienišķas sadzīviskas tēmas, kuras es uzreiz pēc tam varu praktiski izmantot ejot uz veikalu, iepērkoties, un citās sadzīviskās situācijās. Mājās es lasu bērnu grāmatas, paplašinu vārdu krājumu, skatos franču TV, bet nodarbību laikā apgūstu gramatiku un runāju, mēģinu pārvarēt valodas barjeru.

Irina. Es mācos latviešu valodu pa skype, jo man ir Latvijā bizness. Es esmu no Maskavas. Ja es strādāju Latvijā, man ir nepieciešamas vismaz minimālas latviešu valodas zināšanas. Un nodarbības pa skype man ir ļoti piemērotas.

© Valodu Eksperts 2003-2017          
67227131, 27807575, info@valodueksperts.lv

 .