Saņemiet profesionālu tulkojumu 24h laikā!

Rakstiskie tulkojumi visās pasaules valodās. Pieņemam tulkojumus pa e-pastu vai WhatsApp 24 stundas diennaktī / 7 dienas nedēļā.

 • Atsūtiet mums tekstu, mēs aprēķināsim kopējās tulkojuma izmaksas un termiņu. 
 • Ja jums jātulko liels projekts, un jūs gribat pārliecināties par tulkojuma kvalitāti, mēs pirmo puslapu (900 rakstu zīmes ar atstarpēm) iztulkosim bez maksas.24/7 ATBALSTS

Mūsu standarta darba laiks ir darba dienās 10:00-18:00. Bet, pēc iepriekšējas vienošanās, pieņemam un nosūtām dokumentus arī ārpus darba laika.

VISAS VALODAS

Pateicoties sadarbībai ar ārvalstu partneriem, varam nodrošināt jums tulkojumu jebkurā pasaules valodā.

KVALITĀTE

Mēs sadarbojamies tikai ar profesionāliem un pieredzējušiem tulkotājiem, līdz ar to garantējam jums augstu  tulkojumu kvalitāti. 

KOMFORTS

Sūtiet mums tulkojamos dokumentus uz e-pastu vai uz WhatsApp. Mēs sagatavosim jums rēķinu, ko varēsiet apmaksāt savā internetbankā.

Iztulkosim visu, kas jums vajadzīgs:


 • Lietišķo saraksti.
 • Līgumus ar ārvalstu sadarbības partneriem un klientiem.
 • Produktu aprakstus jaunu klientu piesaistei un izplatīšanai Latvijas tirgū.
 • Mājaslapas, bukletus, reklāmas materiālus un komercpiedāvājumus.
 • Visa veida dokumentāciju - finanašu, ekonomisko, tehnisko, juridisko u.c.
 • Tehniskos aprakstus un lietošanas instrukcijas.
 • Pilnvaras, testamentus un apliecinājumus.
 • Privātos dokumentus - dzimšanas apliecības, atestātus, diplomus, izziņas u.c.


Dokumentu tulkojumus apliecināsim:

 • Ar tulka parakstu un zīmogu mūsu birojā.
 • Pie zvērinātas notāres Agras Šeibes.


Kādi būs jūsu ieguvumi?

MŪSU PIEREDZE

Mūsu tulkošanas birojs "Valodu Eksperts" tulkošanas pakalpojumus sniedz jau kopš 2003.gada, tāpēc varam lepoties ar ļoti lielu pieredzi. Šo gadu laikā esam ieguvuši plašu pastāvīgo klientu loku un labu reputāciju. Esam ieguvuši labu pieredzi sadarbojoties ar valsts iestādēm, ministrijām, lieliem Latvijas un starptautiskiem uzņēmumiem.

KVALITĀTE

Mēs sadarbojamies tikai ar kvalificētiem un pieredzējušiem tulkotājiem, līdz ar to garantējam jums augstu tulkojumu kvalitāti. Tekstiem, kas paredzēti publicēšanai internetā vai drukātos materiālos, piesaistām tulkotājus un tekstu korektorus, kuriem attiecīgā valoda ir dzimtā.

KONFIDENCIALITĀTE

Jūs varat būt pilnīgi droši par to, ka mēs vienmēr ievērojam konfidencialitāti. Mēs nekad neizpaužam trešajām personām tulkojamo dokumentu saturu.

ĒRTI PASŪTĪT

Lai pasūtītu tulkojumu, jums nav jātērē laiks un jānāk uz mūsu biroju. Jūs varat nosūtīt mums dokumentus pa e-pastu info@valodueksperts.lv vai WhatsApp +37127807575. Ja dokuments nav datora formātā (Word, PDF un tml.), jūs varat to ieskenēt vai pat nofotogrāfēt ar telefonu, un atsūtīt mums attēlu. Mēs jums tulkojumu nosūtīsim atpakaļ uz e-pastu, un norēķināties jūs varēsiet ar internetbankas starpniecību.


Kas jums jāzina pirms tulkojuma pasūtīšanas?

CENA

Tulkojuma cena tiek aprēķina par standarta lappusi - 1800 zīmes ar atstarpēm vai 250 vārdi. Tā ir apmēram 1 A4 lapa. Lai precizētu tulkojuma cenu, atsūtiet mums dokumentu uz e-pastu info@valodueksperts.lv vai uz WhatsApp +37127807575 un mēs uzreiz aprēķināsim kopējās izmaksas.

APJOMS

Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1 standarta lappuse - 1800 zīmes ar atstarpēm. Ja nepieciešams tulkot mazāk kā lappusi, mēs veicam tukojumu par lappuses cenu.

TERMIŅI

Lai garantētu augstu tulkojumu kvalitāti, mēs dienā nodrošinām 5 standarta lappušu tulkojumu angļu un krievu valodās. Mazāk populārām valodām nodrošinām 3 standarta lappušu tulkojumu dienā. Iepriekš vienojoties, iespējama termiņu korekcija bez papildus samaksas.

STEIDZAMI TULKOJUMI

Ja jums ir nepieciešams steidzams tulkojums, kas pārsniedz minētās 5 vai 3 lappuses dienā, mēs katru gadījumu izskatām atsevišķi, un uzņemamies veikt tulkojumu tikai tad, ja tas reāli ir iespējams, saglabājot kvalitāti.Atsauksmes un mūsu klienti

Mūsu ilgajā darbības laikā ar tulkojumiem esam palīdzējuši ļoti daudziem uzņēmumiem un privātpersonām. Mūsu klienti ir labākā atzinība mūsu darbam. Esam visiem ļoti pateicīgi par izrādīto uzticību! 

AAS Baltikums: Nepieciešamie tulkojumi tiek veikti ātri, par ļoti pieņemamām izmaksām (tajā skaitā - apmaksas termiņš, apjoma atlaides) un precīzi, kā arī nodrošinot nepieciešamās valodas tulkus (piemēram, itāļu, ungāru, zviedru, poļu), kuru pakalpojumi ne vienmēr ir pieejami. 


SIA Merks: "Valodu Eksperts" spēj nodrošināt klientu ar augstas kvalitātes tulkojumiem. "Valodu Eksperts" komanda ar atbildību izturas pret termiņiem un tulkojumu kvalitāti.

LR Ārlietu Ministrija: Darbs tiek veikts apzinīgi un kvalitatīvi; precīzi ievēro termiņus un klienta informācijas konfidencialitāti. 

Jums vēl joprojām ir palikuši jautājumi?

Aizpildiet formu, spiediet pogu "Nosūtīt", un mēs atbildēsim un visiem jūsu jautājumiem.*

*

*
© Valodu Eksperts 2003-2017          
67227131, 27807575, info@valodueksperts.lv

 .