DOKUMENTU TULKOJUMI
ATSŪTI TEKSTU, UN SAŅEM BEZMAKSAS APRĒĶINU

TULKOJUMI / PERSONĪGO DOKUMENTU TULKOJUMI

PERSONĪGO DOKUMENTU TULKOJUMI

Personīgo dokumentu tulkojumi visbiežāk ir nepieciešami, ja jūs plānojat mācības ārzemēs, ja dzīvojat vai plānojat laulības ārzemēs, strādājat ārzemju uzņēmumā un tml.

Mūsu tulkošanas aģentūrā “Valodu Eksperts” jūs varat iztulkot personīgos dokumentus uz jebkuru svešvalodu. Dokumentu tulkojumiem mēs liekam gan biroja tulka, gan notāra apliecinājumu. Un ja nepieciešams, liekam arī apostilli – legalizējam Latvijā izdotos dokumentus.

Dažādās iestādēs ir atšķirīgas prasības, kādā kārtībā jābūt apliecinātam dokumenta tulkojumam. Dažkārt pietiek ar biroja tulka apliecinājumu. Šādu tulkojumu mēs varam Jums sagatavot divējādi:

 • Ja jūs esat ārzemēs un iestādei pietiek ar dokumenta tulkojumu elektroniskā formā, jūs dokumentu varat iesūtīt mums uz e-pastu vai uz Whatsapp. Mēs dokumentu iztulkosim, apliecināsim un nosūtīsim jums ieskenētā veidā.
 • Ja jūs esat Latvijā, un jums nepieciešams dokumenta oriģināls, jūs dokumentu varat iesūtīt mums uz e-pastu vai uz Whatsapp. Mēs dokumentu iztulkosim, apliecināsim, un kad tas būs gatavs, apliecinātu tulkojuma oriģinālu varēsiet saņemt mūsu birojā. Ja jums ierasties mūsu birojā nav ērti, piedāvājam nosūtīt dokumentus ar kurjeru vai izmantojot “Omniva”.

Ja tulkojumam ir vajadzīgs notāra apliecinājums, tad jūs dokumentu varat iesūtīt mums uz e-pastu vai uz Whatsapp. Bet, lai saņemtu notāra apliecinājumu, jums noteikti notāram būs jāuzrāda dokumenta oriģināls. Lai procesu padarītu maksimāli vienkāršu, mēs sākumā iztulkosim iesūtīto dokumentu. Un, kad tulkojums būs gatavs, jums būs jāierodas notāra birojā ar dokumenta oriģinālu, kur uzreiz varēsiet saņemt apliecinājumu. Mūsu notārs atrodas Vecrīgā, blakus mūsu birojam (pie RTU).

Notāram jāuzrāda dokumenta oriģināls neatkarīgi no tā, vai jūs šūsiet tulkojumu klāt pie oriģināla vai pie kopijas. Ja jūs šūsiet tulkojumu klāt pie kopijas (pase, diploms, dzimšanas apliecība un tml. dokumenti, kurus jums jāpatur pie sevis turpmākai lietošanai), tad būs jāuztaisa notariāli apliecināta kopija, un to var uztaisīt tikai tad, ja uzrāda notāram dokumenta oriģinālu.

Ja jums nav iespējas ierasties pašiem ar dokumenta oriģinālu pie notāra, to var izdarīt jebkurš no jūsu radiniekiem vai draugiem. Nav obligāti jāierodas pašam personīgi.

Un var arī dokumentu atsūtīt mums ar kurjeru, pa pastu vai “Omniva”. Mēs tulkojumu apliecināsim, un nosūtīsim jums dokumentu atpakaļ.

 • Ko darīt, ja dokumentam jāliek apostille?

Apostilli šobrīd arī liek notārs. Bet viens un tas pats notārs nevar gan apliecināt tulkojumu, gan likt apostilli. Ja viens notārs apliecina tulkojumu, tad apostilli liek cits notārs. Mums pluss ir tāds, ka mūsu notāra birojā strādā divi notāri. Līdz ar to ir iespējams vienā reizē gan apliecināt tulkojumu, gan uzlikt apostilli.


Kāds var būt personīgo dokumentu tulkojums?

 • Pases, ID kartes, uzturēšanās atļaujas tulkojums
 • Autovadītāja apliecības un automašīnas tehniskās pases tulkojums
 • Dzimšanas apliecības tulkojums
 • Laulības apliecības tulkojums
 • Miršanas apliecības tulkojums
 • Šķiršanās apliecības tulkojums
 • Izziņas tulkojums
 • Atestāta un sekmju izraksta tulkojums
 • Diploma vai sertifikāta tulkojums
 • Darba grāmatiņas tulkojums
 • Pensionāra apliecības tulkojums
 • Pilnvaras, piekrišanas vai apliecinājuma tulkojums

KO MĒS JUMS PIEDĀVĀJAM?

VISAS VALODAS

Pateicoties sadarbībai ar ārvalstu partneriem, mūsu tulkošanas birojs var jums nodrošināt tulkojumus jebkurā pasaules valodā.

KVALITĀTE

Mēs sadarbojamies tikai ar profesionāliem un pieredzējušiem tulkotājiem, līdz ar to garantējam jums augstu  tulkojumu kvalitāti. 

KONFIDENCIALITĀTE

Jūs varat būt pilnīgi droši par to, ka mēs vienmēr ievērojam konfidencialitāti. Mēs nekad neizpaužam trešajām personām tulkojamo dokumentu saturu.

ĒRTI PASŪTĪT

Sūtiet mums tulkojamos dokumentus uz e-pastu [email protected] vai WhatsApp (+371) 25162279

Ja dokuments nav datora formātā (Word, PDF un tml.), jūs varat to ieskenēt vai nofotografēt ar telefonu, un atsūtīt mums attēlu. 

Mēs jums tulkojumu nosūtīsim atpakaļ uz e-pastu, un norēķināties jūs varēsiet caur internetbanku.

24/7 ATBALSTS

Mūsu standarta darbalaiks ir darbdienās 10:00-18:00. Bet, pēc iepriekšējas vienošanās, pieņemam un nosūtām dokumentus arī ārpus darbalaika.

TULKOJUMU CENAS

Cenas ir norādītas par standarta lappusi - 1800 zīmēm ar atstarpēm (apmēram viena A4 formāta lappuse). 

ATSŪTIET MUMS TEKSTU, MĒS APRĒĶINĀSIM KOPĒJĀS IZMAKSAS  
 • !!! * Tulkojumu cena, kas atzīmēta ar zvaigznīti, ir cena tulkojumiem uz norādīto svešvalodu. 
 • Biroja tulka apliecinājums - 4 EUR.
 • Notāra apliecinājums - 30 EUR.
 • Apostille - 35 EUR.
 • Notariāli apliecināta dokumenta kopija - 4 EUR par 1 lpp.

LEJUPLĀDĒT CENU LAPU PDF

KAS JUMS JĀZINA PIRMS TULKOJUMA PASŪTĪŠANAS?

CENA

Tulkojuma cena tiek aprēķina par standarta lappusi - 1800 zīmes ar atstarpēm vai 250 vārdi. Tā ir apmēram 1 A4 lapa. Lai precizētu tulkojuma cenu, atsūtiet mums dokumentu uz e-pastu [email protected] vai uz WhatsApp (+371) 25162279 un mēs uzreiz aprēķināsim kopējās izmaksas.

APJOMS

Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1 standarta lappuse - 1800 zīmes ar atstarpēm. Ja jātulko mazāk par lappusi, mēs tulkojumu veicam par lappuses cenu

TERMIŅI

Lai garantētu augstu tulkojumu kvalitāti, mēs dienā nodrošinām 5 standarta lappušu tulkojumu krievu un angļu valodās. Mazāk populārām valodām nodrošinām 3 standarta lappušu tulkojumu dienā.Iepriekš vienojoties, iespējama termiņu korekcija bez papildus samaksas.

JUMS VĒL IR PALIKUŠI JAUTĀJUMI?

Zvaniet vai rakstiet! Ar lielāko prieku atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.

TELEFONS

(+371) 25162279

WHATSAPP

Valodu Eksperts Whatsapp

(+371) 25162279

Adrese: Grēcinieku 30-8, Rīga, Vecrīga
Darbalaiks: P-Pk. 10:00-18:00