JURIDISKIE TULKOJUMI
ATSŪTI TEKSTU, UN SAŅEM BEZMAKSAS APRĒĶINU

TULKOJUMI / JURIDISKIE TULKOJUMI

Juridiskie tulkojumi

Tulkošanas aģentūra “Valodu Eksperts” jau vairāk kā 10 gadus piedāvā saviem klientiem juridisko tekstu tulkošanas pakalpojumus.

Juridiskie dokumenti visbiežāk tiek tulkoti, lai iesniegtu tos noteiktās iestādēs vai tiesās. Un šādiem tulkojumiem gandrīz vienmēr ir nepieciešams apliecinājums par tulkojuma pareizību. Tā ir prasība, ko nosaka saņēmēja iestāde.

Apliecinājums par to, ka TULKOJUMS IR PAREIZS var būt divu veidu:

  • biroja tulka apliecinājums,
  • notāra apliecinājums.

Katrai iestādei ir savas prasības – dažām iestādēm pietiek ar biroja tulka apliecinājumu (kas ir lētāks), bet dažas iestādes pieprasa tulkojuma notariālu apliecinājumu. Pirms tulkojuma pasūtīšanas vienmēr iesakām precizēt, kāds apliecinājums būs vajadzīgs, jo pasūtot biroja tulka apliecinājumu var sanākt krietni ietaupīt. It īpaši, ja uzreiz jāapliecina vairāki dokumenti.

Mūsu tulkošanas birojā mēs tulkojumiem nodrošinām gan tulka apliecinājumu, gan notāra apliecinājumu. Tāpat varam notariāli apliecināt dokumenta kopijas, lai tulkojumu var piešūt pie kopijas nevis pie oriģināla.

Ja tiek prasīta tulkojuma vai dokumenta legalizācija, mēs liekam arī “Apostilli”.

Kādi var būt juridisko tulkojumu veidi?

Ko mēs jums piedāvājam?

VISAS VALODAS

Pateicoties sadarbībai ar ārvalstu partneriem, mūsu tulkošanas birojs var jums nodrošināt tulkojumus jebkurā pasaules valodā.

KVALITĀTE

Mēs sadarbojamies tikai ar profesionāliem un pieredzējušiem tulkotājiem, līdz ar to garantējam jums augstu  tulkojumu kvalitāti. 

KONFIDENCIALITĀTE

Jūs varat būt pilnīgi droši par to, ka mēs vienmēr ievērojam konfidencialitāti. Mēs nekad neizpaužam trešajām personām tulkojamo dokumentu saturu.

ĒRTI PASŪTĪT

Sūtiet mums tulkojamos dokumentus uz e-pastu [email protected] vai WhatsApp (+371) 25162279

Ja dokuments nav datora formātā (Word, PDF un tml.), jūs varat to ieskenēt vai nofotografēt ar telefonu, un atsūtīt mums attēlu. 

Mēs jums tulkojumu nosūtīsim atpakaļ uz e-pastu, un norēķināties jūs varēsiet caur internetbanku.

24/7 ATBALSTS

Mūsu standarta darbalaiks ir darbdienās 10:00-18:00. Bet, pēc iepriekšējas vienošanās, pieņemam un nosūtām dokumentus arī ārpus darbalaika.

TULKOJUMU CENAS

Cenas ir norādītas par standarta lappusi - 1800 zīmēm ar atstarpēm (apmēram viena A4 formāta lappuse). 

ATSŪTIET MUMS TEKSTU, MĒS APRĒĶINĀSIM KOPĒJĀS IZMAKSAS  
  • !!! * Tulkojumu cena, kas atzīmēta ar zvaigznīti, ir cena tulkojumiem uz norādīto svešvalodu. 
  • Biroja tulka apliecinājums - 4 EUR.
  • Notāra apliecinājums - 30 EUR.
  • Apostille - 35 EUR.
  • Notariāli apliecināta dokumenta kopija - 4 EUR par 1 lpp.

LEJUPLĀDĒT CENU LAPU PDF

Kas jums jāzina pirms tulkojuma pasūtīšanas?

CENA

Tulkojuma cena tiek aprēķina par standarta lappusi - 1800 zīmes ar atstarpēm vai 250 vārdi. Tā ir apmēram 1 A4 lapa. Lai precizētu tulkojuma cenu, atsūtiet mums dokumentu uz e-pastu [email protected] vai uz WhatsApp (+371) 25162279 un mēs uzreiz aprēķināsim kopējās izmaksas.

APJOMS

Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1 standarta lappuse - 1800 zīmes ar atstarpēm. Ja jātulko mazāk par lappusi, mēs tulkojumu veicam par lappuses cenu

TERMIŅI

Lai garantētu augstu tulkojumu kvalitāti, mēs dienā nodrošinām 5 standarta lappušu tulkojumu krievu un angļu valodās. Mazāk populārām valodām nodrošinām 3 standarta lappušu tulkojumu dienā.Iepriekš vienojoties, iespējama termiņu korekcija bez papildus samaksas.

Jums vēl ir palikuši jautājumi?

Aizpildiet formu, spiediet pogu "Nosūtīt", un mēs atbildēsim un visiem jūsu jautājumiem.

Kristīne Deiliko - tulkošanas biroja vadītāja