NOTARIĀLIE TULKOJUMI
ATSŪTI TEKSTU, UN SAŅEM BEZMAKSAS APRĒĶINU

TULKOJUMI / NOTARIĀLIE TULKOJUMI

Notariālie tulkojumi

Kārtojot dokumentus oficiālās iestādēs ļoti bieži rodas vajadzība pēc notariāli apliecinātiem tulkojumiem. Tas nozīmē, ka tulkam ar savu parakstu ir jāapliecina, ka tulkojums ir pareizs, un notāram jāapliecina tulka paraksts.

Mūsu tulkošanas birojs “Valodu Eksperts” nodrošina notariālos tulkojumus jau vairāk kā 10 gadus. Visbiežāk notāra apliecinājums nepieciešams sekojošiem tulkojumiem:

 • Pases vai ID kartes tulkojums
 • Dzimšanas apliecības tulkojums
 • Miršanas apliecības tulkojums
 • Laulības vai šķiršanās apliecības tulkojums
 • Diploma, atestāta vai sertifikāta tulkojums
 • Pilnvaras vai apliecinājuma tulkojums
 • Testamenta tulkojums
 • Pirkšanas, pārdošanas līguma tulkojums
 • Aizdevuma līguma tulkojums
 • Izziņas tulkojums

Notariāls tulkojums var būt nepieciešams arī gadījumos, kad dokumenti jāiesniedz tiesās. Tas atkarīgs, no valsts, ar kuru tiek savstarpēji kārtotas lietas. Var arī būt, ka pietiek ar biroja tulka apliecinājumu.

Apliecinātie tulkojumi vienmēr tiek šūti kopā ar dokumentu, no kura veikts tulkojums.

 • Tulkojumus var šūt klāt pie oriģinālajiem dokumentiem. Parasti to dara tad, ja dokumenta oriģināls vairs nebūs vajadzīgs turpmākai izmantošanai. Piemēram, pie izziņām. Izziņas katru reizi tiek izsniegtas no jauna, jo laika gaitā informācija mainās (piemēram, izziņa par nesodāmību, par to, ka cilvēks nesastāv laulībā, par deklarēto dzīvesvietu). Un ja jāiesniedz tādas izziņas, tad tās ir jāiesniedz ar aktuālu izsniegšanas datumu.
 • Bet ja dokumenti ir vajadzīgi turpmākai izmantošanai, tad tulkojumus var šūt klāt pie notariāli apliecinātām kopijām. Piemēram, ja jāiesniedz dzimšanas apliecība, notārs uztaisīs dzimšanas apliecības kopiju, apliecinās, ka kopija ir pareiza, un tulkojumu piešūs klāt pie kopijas. Tātad, kopiju ar tulkojumu jūs varēsiet iesniegt, kur nepieciešams, bet dzimšanas apliecības oriģināls paliks pie jums turpmākai izmantošanai.

Ja jums nepieciešams notariāls apliecinājums, dokumentus tulkošanai var atsūtīt pa e-pastu vai uz Whatsapp. Bet, lai saņemtu apliecinājumu, notāram noteikti būs jāuzrāda dokumenta oriģināls.

Dažkārt iestādes prasa arī dokumenta legalizāciju – apostilli. Agrāk apostilli lika Ārlietu ministrijā, bet šobrīd apostilli arī liek notārs. Tomēr viens un tas pats notārs nevar gan apliecināt tulkojumu, gan likt apostilli. Ir nepieciešami 2 notāri, tāpēc attiecīgi jāieplāno laiks.

Mūsu tulkošanas aģentūra “Valodu Eksperts” var nodrošināt tulkojumiem gan notāra apliecinājumu, gan apostilli. 

Ko mēs jums piedāvājam?

VISAS VALODAS

Pateicoties sadarbībai ar ārvalstu partneriem, mūsu tulkošanas birojs var jums nodrošināt tulkojumus jebkurā pasaules valodā.

KVALITĀTE

Mēs sadarbojamies tikai ar profesionāliem un pieredzējušiem tulkotājiem, līdz ar to garantējam jums augstu  tulkojumu kvalitāti. 

KONFIDENCIALITĀTE

Jūs varat būt pilnīgi droši par to, ka mēs vienmēr ievērojam konfidencialitāti. Mēs nekad neizpaužam trešajām personām tulkojamo dokumentu saturu.

ĒRTI PASŪTĪT

Sūtiet mums tulkojamos dokumentus uz e-pastu [email protected] vai WhatsApp (+371) 25162279

Ja dokuments nav datora formātā (Word, PDF un tml.), jūs varat to ieskenēt vai nofotografēt ar telefonu, un atsūtīt mums attēlu. 

Mēs jums tulkojumu nosūtīsim atpakaļ uz e-pastu, un norēķināties jūs varēsiet caur internetbanku.

24/7 ATBALSTS

Mūsu standarta darbalaiks ir darbdienās 10:00-18:00. Bet, pēc iepriekšējas vienošanās, pieņemam un nosūtām dokumentus arī ārpus darbalaika.

TULKOJUMU CENAS

Cenas ir norādītas par standarta lappusi - 1800 zīmēm ar atstarpēm (apmēram viena A4 formāta lappuse). 

ATSŪTIET MUMS TEKSTU, MĒS APRĒĶINĀSIM KOPĒJĀS IZMAKSAS  
 • !!! * Tulkojumu cena, kas atzīmēta ar zvaigznīti, ir cena tulkojumiem uz norādīto svešvalodu. 
 • Biroja tulka apliecinājums - 4 EUR.
 • Notāra apliecinājums - 30 EUR.
 • Apostille - 35 EUR.
 • Notariāli apliecināta dokumenta kopija - 4 EUR par 1 lpp.

LEJUPLĀDĒT CENU LAPU PDF

Kas jums jāzina pirms tulkojuma pasūtīšanas?

CENA

Tulkojuma cena tiek aprēķina par standarta lappusi - 1800 zīmes ar atstarpēm vai 250 vārdi. Tā ir apmēram 1 A4 lapa. Lai precizētu tulkojuma cenu, atsūtiet mums dokumentu uz e-pastu [email protected] vai uz WhatsApp (+371) 25162279 un mēs uzreiz aprēķināsim kopējās izmaksas.

APJOMS

Minimālais pasūtījuma apjoms ir 1 standarta lappuse - 1800 zīmes ar atstarpēm. Ja jātulko mazāk par lappusi, mēs tulkojumu veicam par lappuses cenu

TERMIŅI

Lai garantētu augstu tulkojumu kvalitāti, mēs dienā nodrošinām 5 standarta lappušu tulkojumu krievu un angļu valodās. Mazāk populārām valodām nodrošinām 3 standarta lappušu tulkojumu dienā.Iepriekš vienojoties, iespējama termiņu korekcija bez papildus samaksas.

Jums vēl ir palikuši jautājumi?

Aizpildiet formu, spiediet pogu "Nosūtīt", un mēs atbildēsim un visiem jūsu jautājumiem.

Kristīne Deiliko - tulkošanas biroja vadītāja